Fortius krāsainais logo

BĒRNU RALLIJS

„Bērnu rallijs” ir riteņbraukšanas sacensības visai ģimenei. Ik gadu tās tiek organizētas sadarbībā ar VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” un tā galvenā ideja ir pievērst mazāko satiksmes dalībnieku un to vecāku uzmanību drošai satiksmei uz ceļa, pielietojot dažādas netradicionālas metodes. Projektam „Bērnu rallijs ” vienlaicīgi piemīt ne tikai izglītojoša nozīme, bet tas ir ieguldījums bērnu attīstībā un izaugsmē, bērnu drošībā, stiprās ģimenēs un aktīva dzīvesveida attīstībā.

Projekts paredz vairākus sacensību posmus - atlases kārtas, kas jūlijā un augustā norisinās Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Saldū un Jelgavā pulcē vairākus simtus dalībnieku vecumā no 6-14 gadiem, kā arī to vecākus, brāļus, māsas, draugus un citus līdzjutējus.

Noslēdzoties atlases kārtām, godalgoto vietu ieguvēji savus spēkus turpina mērot finālsacensībās, kas norisinās Liepājā.

„Bērnu rallijs” sacensības sastāv no vairākiem posmiem: velokarta brauciena, velosipēda veiklības brauciena, citu radniecīgu pārvietošanās līdzekļu braucieniem un teorijas uzdevumiem, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, velosipēda tehniku, neatliekamo medicīnisko palīdzību, autosportu un aktīvu dzīvesveidu. Sacensībās primāri tiek vērtēta precizitāte un izveicība.

Dalība sacensībās ir bez maksas un aicināts piedalīties ikviens interesents atbilstoši dalībnieku grupām:

• komandu grupa: startē divi dalībnieki (viens bērns vecumā no 6-14 gadiem un viens pieaugušais vai bērns vecumā no 15 gadiem);

• individuālā grupa: dalībnieki tiek iedalīti vecuma grupās: A (6-7 gadi vai jaunāki); B (8-10 gadi) un C (11-14 gadi).

Nepieciešamo inventāru nodrošina organizatori, taču dalībniekiem tiek dota iespēja startēt arī ar savu velosipēdu un ķiveri, ja vien tie ir tehniskā kārtībā.

Paralēli sacensībām darbojās "Bērnu rallijs” PitStopi ar dažādām aktivitātēm un uzdevumiem roku un kāju veiklībai ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem. Cītīgākie un veiklākie dalībnieki tiek pamanīti un apbalvoti.

Vairāk informācijas par projektu un sacensību norisi var atrast

https://www.facebook.com/BernuRallijs/

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS

Attīstoties velokultūrai Latvijā, katra individuālā velosipēdista sagatavotība iekļauties kopējā ceļu satiksmē mūsdienu steidzīgajā vidē ir ļoti svarīga.  Izvērtējot pēdējo gadu nelaimes gadījumu statistiku ceļu satiksmē, kuros nereti iesaistīti arī bērni, projekts radīts ar ideju vērst mazo satiksmes dalībnieku un to vecāku uzmanību drošībai uz ceļa. „Jauno satiksmes dalībnieku forums” ir ieguvis ne tikai izglītojošu nozīmi, bet rosina bērnus sportiskām aktivitātēm, iesaistot arī ģimeni.

Projekta ietvaros tiek organizētas riteņbraukšanas sacensības bērniem vecumā no 12-14 gadiem vairāk kā 30 Latvijas reģionos, kur ik gadu dalībnieku skaits sniedzas pāri 2000. Kopumā projekts sastāv no 3 kārtām – 1) reģionālās atlases sacensības; 2) Latvijas finālsacensības; 3) Eiropas sacensības. Projekts ilgst 6 mēnešu garumā. Projektā ietvertie praktiskie un teorētiskie uzdevumi devuši iespēju bērniem attīstīt praktiskās braukšanas iemaņas, fizisko sagatavotību, koncentrēšanas un koordinācijas prasmes, gūt pārliecību par savām braukšanas prasmēm pedagogu pavadībā, kā arī, apgūstot ceļu satiksmes noteikumus, veicinājuši teorētisko zināšanu pielietojumu praksē.

Saglabājot galveno ideju par drošu dalību satiksmē, ik gadu projekts attīstās līdzi laikam, pilnveidojot un uzlabojot sacensību norisi un ieviešot jaunas tehnoloģijas.

PILSĒTĀ BEZ AUTO

Ik gadu Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļu tiek organizēts tautas kopības velo brauciens cauri Liepājas pilsētai „Pilsētā Bez Auto”. Pēdējo gadu laikā aizvien vairāk pilsētā tiek izbūvēti veloceliņi ērtai satiksmei, tādējādi projekta brauciens popularizē velosipēdu kā pārvietošanās līdzekli un veicina aktīva dzīvesveida attīstību. Ik gadu uz velobrauciena starta līnijas pulcējas vairāki simti velo entuziasti vecumā no viena gada līdz sirmam vecumam. Pēdējo gadu laikā velosipēdistiem vienības braucienā pievienojas arī dalībnieki, kas distanci veic ar skrituļdēļiem.

Velobrauciena maršruta garums ir aptuveni 10 kilometri, kas aizsākas ik gadu pie Liepājas pilsētas domes un turpinās pa dažādām pilsētas ielām. Ceļā dalībniekus sagaida dažādi pieturas punkti, kas dod iespēju atvilkt elpu un atgūt spēkus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs. Brauciena noslēgums ir atpūtas vietā, kur dalībniekus sagaida silta tēja un pīrādziņi. Tāpat tiek organizētas sportiskas aktivitātes dažādās disciplīnās roku un kāju veiklībai.

Diena noslēdzas pozitīvām emocijām vadīta, un atraktīvākiem dalībniekiem iespēja tikt pie vērtīgām balvām.

SVĒTKU NOFORMĒJUMI UN AKTIVITĀTES

Lai veicinātu gada skaistāko svētku noskaņas apkārtējā vidē, piedāvājam klientiem telpu un ēku dekorēšanu-noformēšanu. Ik gadu sarūpējam un uzstādām dekorācijas tirdzniecības centriem, veicam skatlogu aplīmēšanu un dažādu reklāmas materiālu izgatavošanu.

Organizējam arī dažādas tematiskas svētku aktivitātes – akciju kampaņas, aktivitātes, radošās darbnīcas, konkursus, tirdziņus u.c. Esam pieredzējuši sadarbībā ar masu medijiem, lai rakstu klientiem efektīvākos reklāmas risinājumus.

Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411

info@fortius.lv

+371 20 044 764

Mūsu vērtības

Apmierināti klienti, pozitīvas emocijas, veiksmīgi projekti – vairāk, kā tikai reklāma! MPA Fortius – mēs varam vairāk!

Reklāma visos virzienos!

© 2021 FORTIUS

Kontakti

Tālrunis: +371 20044764

E-pasts: info@fortius.lv

Adrese: Pļavu iela 17, Liepāja, LV-3411